Jūsų laukia du savaitgaliai, bet viena istorija – tai naujas, įdomus, šiuolaikiškas projektas. Lietuvos audiosensorinė biblioteka kviečia į lengvai suprantamos kalbos ir rašymo dirbtuves.
Rugsėjo 14–15 ir rugsėjo 21–22 dienomis rašantys, ypač trumpąją prozą kuriantys humanitarinių krypčių studentai, turi galimybę pažinti lengvai suprantamos kalbos metodą, įgyti teorinių ir praktinių žinių, mokydamiesi kurti istoriją tiek įprastu, tiek specifiniu būdu.
Kaip mes pasakojame istorijas, kodėl jose reikalingi įvykiai, kur atrasti idėjų savo kūrybai ir kaip kūrybiškai išnaudoti lengvai suprantamos kalbos metodą? Dirbtuves ves VU mokslininkė dr. Justina Bružaitė-Liseckienė ir dramaturgas Mindaugas Nastaravičius.
Išsamų Rasos Milerytės pokalbį su dr. Justina Bružaite-Liseckiene skaitykite https://www.menobangos.lt/lengvai-suprantama-kalba-kodel-nerimaujame/. Lengvai suprantamos kalbos poreikis taps aiškesnis, o rašytojų ir literatų pareiga, šiuo poreikiu besirūpinant, labiau įtikinama.
Dirbtuvės vyks Betzatos namų bendruomenėje, Čekoniškių kaime, Vilniaus raj. bei Lietuvos audiosensorinėje bibliotekoje.
Dalyvauti norinčių studentų prašome iki rugsėjo 4 d. užpildyti trumpą anketą, nurodant savo motyvaciją ir rašymo patirtį: https://shorturl.at/XnLY7